Måndagen 9 December (spel från vintertee)

1. Bo-Anders Gustavsson 66

2. Armin Tasdelen 69

3. Anders Karlsson 70

Lag

1. Bo-Anders Gustavsson, Anders Karlsson, Larserik Lööf 57

2. Roland Johansson, Armin Tasdelen, Tomas Carlsson 58

3. Yngve Nilsson, Ulf Sandgren, Arne Wilhelmsson 58

 

Onsdagen 27 November (spel från vintertee)

1. Kurt-Arne Sundin 65

2. Jan-Åke Elmquist 67

3. Björn Svensson 69

Lag

1. Bengt Isacsson/Nils-Erik Olsso/Anders Karlsson 55

2. Henrik Crawford/Bo Anders Gustavsson/Jan-Åke Elmquist 58

3. Kurt-Arne Sundin/Björn Svensson/Yngve Nilsson 59 

 

Måndag 25 November (spel från vintertee)

1. Jan-Åke Elmquist 68

2. Bengt Andersson 69

3. Björn Svensson 70

Lag

!. Björn Svensson/Ulf Sandgren/Stig-Arne Olsson 57

2. Arne Wilhelmsson/Jan-Åke Elmquist/Göran Åkesson 58

3. Larserik Lööf/Per-Inge Eriksson/Bengt Andersson/Bengt Isacsson 59

 

Onsdag 20 November (spel från vintertee)

1. Jan-Åke Elmquist 65

2. Bo-Anders Gustafsson 69

3. Tomas Carlsson 71

Lag

1. Per-Inge Eriksson/Jan-Åke Elmquist/Bengt Isacsson 58

2. Armin Tasdelen/Tomas Carlsson/Bo-Anders Gustafsson/Arne Wilhelmsson 59

3. Gunnar Åkesson/Ulf Sandgren/Rolf Johansson 59 

 

Måndag 18 November (spel från vintertee)

1. Hans Warringer 66

2. Bengt Isacsson 66

3. Göran Åkesson 66

Lag

1. Armin Tasdelen/Jan-Åke Elmquist/Göran Åkesson 55

2. Larserik Lööf/Bengt Isacsson/Hans Warringer 56

3. Bo Johnsson/Helemer Torstensso/Mats Olsson 58

 

Fredag 15 November

1. Tomas Carlsson 69

2. Armin Tasdelen 70

3. Bo-Anders Gustavsson 73

Lag

1. Armin Tasdele/Bengt Andersson/Mats Sturesson/Lennart Andersson 59

2. Arne Wilhelmsson/Nil-Erik Olsson/Bengt Wiberg/Bo-Anders Gustavsson 65

3. Bengt Cedell/Tomas Carlsson/Bo Johnsson 66

 

Onsdag 13 November

1. Per-Inge Eriksson 73

2. Bo Johnsson 73

3. Armin Tasdelen 73

Lag

1. Gerry Bertilsson/Rolf Johansson/Armin Tasdelen 60

2. Jan-Åke Elmquist/Bengt Cedell/Bengt Wiberg 63

3. Per-Inge Eriksson/Andris Beike/Arne Wilhelmsson 64

 

Måndag 11 November

1. Andris Beike 76

2. Jan-Åke Elmquist 77

3. Ulf Sandgren 77

Lag

1. Andris Beike, Sven Ågren, Göran Åkesson 65

2. Bengt Andersson/Roland Johansson/Rolf Johansson/Laererik Lööf 66

3. Per-Inge Eriksson/Stig-Arne Olsson/Mats Sturesson 66

 

Fredag 8 November

1. Per-Inge Eriksson 72

2. Bo Johnsson 74

3. Bengt Isacsson 76

Lag

1. Tomas Carlsson/Bengt Andersson/Arne Wilhelmsson 62

2. Armin Tasdelen/Bo-Anders Gustavsson/Per-Inge Eriksson 65

3. Bo Johnsson/Mats Sturesson/Gerry Bertilsson 65

 

Onsdag 6 November

1. Bengt Isacsson 76

2. Jan-Åke Elmquist 82

3. Roland Johansson 83

Lag

1. Bengt Andersson/Bengt Isacsson/Jan-Åke Elmquist 65

2. Björn Svensson/Bengt Wiberg/Arne Wilhelmsson 68

3. Armin Tasdelen/Gerry Bertilsson/Henrik Crafoord 72

 

Måndag 4 november

1. Yngve Nilsson 74

2. Tomas Carlsson 76

3. Bengt Isacssoon 76

Lag

1. Bo-Anders Gustavssobn/Yngve Nilsson/Bo Johnsson 66

2. Alf Eriksson/Bengt Isacsson/Roland Johansspn 67

3. Armin Tasdelen/Björn Svensson/Arne Wilhelmsson 67 

 

Fredag 1 November

1. Arne Wilhelmsson 75

2. Göran Åkesson 75

3. Bo-Anders Gustavsson 77

Lag

1. Bo-Anders Gustavsson/Göran Åkesson/Sven Ågren 65

2. Ulf Sandgren/Lars-Göran Edström/Helmer Torstensson/Arne Wilhelmsson 69

3. Ken Bengtsson/Alf Eriksson/Bengt Andersson 70

 

Onsdag 30 Oktober

1. Jan-Åke Elmquist 71

2. Armin Tasdelen 71

3. Stig-Arne Olsson 71

Lag

1. Jan-Åke Elmquist/Ulf Sandgren/Stig-Arne Olsson 64

2. Paul Karlsson/Bengt Cedell/Yngve Nilsson 64

3. Armin Tasdelen/Bengt Andersson/Jakko Remnelid 64

 

Måndag 28 Oktober

1. Per.Inge Eriksson 74

2. Bengt Cedell 74

3. Bo-Anders Gustavsson 76

Lag

1. Bo-Anders Gustavsson/Stig-Arne Olsson/Anders Karlsson/Per-Inge Eriksson 64

2. Helmer Torstensson/Ronnie Härström/Yngve Nilsson 66 

3. Ulf Sandgren/Arne Wilhelmsson/Bo Johnsson/Bengt Andersson 68 

 

Måndag 21 Oktober

1. Bo-Anders Gustavsson 69

2. Ronnie Härström 75

3. Göran Malmberg 77

Lag

1. Bo-Anders Gustavsson/Gerry Bertilsson/Mats Olsson 64

2. Jan-Åke Elmquist/Ken Bengtsson/Bengt Cedell 66

3. Ronnie Härström/Peter Encel/Arne Wilhelmsson/Bengt Andersson 66

 

Måndag 7 Oktober

1. Yngve Nilsson 75

2. Bengt Wiberg 75

3. Göran Malmberg 76

Lag

1. Yngve Nilsson/Bengt Wiberg/Björn Svensson 64

2. Bengt Andersson/Ken Bengtsson/Paul Karlsson 65

3. Göran Malmberg/Tommy Borander/Bertil Svensson/Inge Larsson 69

 

Fredag 4 Oktober

1. Yngve Nilsson 77

2. Bo Johnsson 77

3. Armin Tasdelen

Lag  

1. Bo johnsson/Nils-Erik Olsson/Bengt Isacsson 66

2. Yngve Nilsson/Armin Tasdelen/Jonny Magnusson/Lennart Henriksson 68

 

Måndag 30 September

1. Jan JJ Jönsson 74

2. Jan-Åke Elmquist 74

3. Ronny Härström 75

Lag  

1. Paul Karlsson/Bo Johnsson/Stig-Arne Olsson 63

2. Ronny Härström/Ulf Månsson/Kurt-Arne Sundin 66

3. Bo-Anders Gustavsson/Jan JJ Jönsson/Jan-Erik Nilsson/Nils-Erik Olsson 67

 

Måndag 24 September

1. Larserik Lööf 71

2. Jan-Åke Elmquist 72

3. Gerry Bertilsson 72

Lag

1. Bengt Andersson/Andris Beike/Ove Håkansson 62

2. Jan-Åke Elmquist/Mats Olsson/Alf Eriksson 64

3. Nils-Erik Olsson/Gerry Bertilsson/Roland Johansson 64